Keldrimäe külalistemaja on pika ja huvitava ajalooga. Kassari küla endise Mõisa südames asuv külalistemaja on tegutsenud üle 20 aasta. Kõik toad ja abiruumid on saanud uue hingamise 2021 aasta lõpul. Keldrimäe külalistemaja mahutab 14 külastajat (12 voodikohta, 2 lisakohta lahtikäivatel diivanitel). Kõikidel tubadel on oma we/dušširuum (kahel toal on wc/dšširuum toas sees ja kahel väljaspool tuba, kuid kasutamiseks vaid selle toa külastajatele). Uuenduste käigus  on välja vahetatud kõikide tubade mööbel. Valminud on ka peretuba (tuba4)- laia voodiga tuba on ühendatud kõrvaltoaga, kus on kaks üheinimese voodit, kirjutuslaud ja riidekapp- tuba mahutab 4 inimest. Kõikides peamaja tubades (toad 1,2,3,4) on televiisorid. 

Ühiskasutamiseks on kööginurk ja puhkeruum. Kööginurgas on olemas külmkapp, mikrolaineahi, veekeedukann, kohvikann, röster, sööginõud (kööginurgas puudub pliit). Hubases kööginurgas on ovaalne laud. 

Puhkeruumis on mahukas nurgadiivan ja telekas, et mõnusalt perega või sõpradega aega veeta ja oma lemmik saateid vaadata. 

Keldrimäe külalistemaja hoovis on püramiidikujuline kämping 2 inimesele, 
kus on olemas lisa voodikoha võimalus. Kämping on huvitav selle poolest, et ta on justnagu Egiptuse püramiidi vähendatud koopia, ehitatud õigetes proportsioonides ja õigesti orienteeritud ilmakaarte järgi. Kuigi vanade
egiptlase pärand, püramiidi saladus, on tänini lõpuni avastamata, väidetakse, et ta toimib võimsalt keha tasakaalustamisel. Eestis on teadlasi, kes on uurinud püramiidi ravivat mõju inimesele ja ise neid kasutanud. Oma uuringute tulemusel on nad väitnud, et püramiidi all viibimine korrastab inimese biovälja, vabastab halbadest energiatest, ka haiguseenergiatest, laeb inimesi kosmilise energiaga,   suunab mõtteenergia positiivses suunas, tõstab seksuaalenergiat. Inimesed, kes sellest abi on saanud,   arvavad, et tegu on järjekordse loodusimega ja püramiidiga tutvumine on üks lõpmata põnev ja salapärane kogemus. Kellel on huvi selles veenduda, saab broneerida endale puhkuse meie püramiidis. Püramiid on mõõtmetes 6×6 m, varustatud katuseaknaga, WC ja duširuumiga. Püramiid on soojustatud ja varustatud küttesüsteemiga, mis võimaldab seda kasutada aastaringselt.

BRONEERI MAJUTUS